EXTREME 1000BASE-SX SFP MMF 220 550 METERS LC CONNECTOR INDUSTRIAL TEMP | OIXIO

EXTREME 1000BASE-SX SFP MMF 220 550 METERS LC CONNECTOR INDUSTRIAL TEMP

804,82

Tarneaeg: 2-3 päeva

Laoseis: 9 tk

  • JÄRELMAKSAlates 20,12 eurot kuus

    ESTO järelmaks ettevõttele ja eraisikule. Otsus 60 sekundiga.

    Sissemakse 0 %

    Periood 3-60 kuud

    Aastane intress 10 %

    Lepingutasu 0 €

    Minimaalne kuutasu 7 eurot

    NB! Tegemist on kuumakse näidispakkumisega. Tingimused on personaalsed ja lõplik pakkumine selgub järelmaksu vormistamisel ostukorvis. Järelmaksu saab taotlelda Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardiga.
    Tutvu tingimustega või küsi nõu asjatundjalt

EXTREME 1000BASE-SX SFP MMF 220 550 METERS LC CONNECTOR INDUSTRIAL TEMP

804,82

Tarneaeg: 2-3 päeva

Laoseis: 9 tk

  • JÄRELMAKSAlates 20,12 eurot kuus

    ESTO järelmaks ettevõttele ja eraisikule. Otsus 60 sekundiga.

    Sissemakse 0 %

    Periood 3-60 kuud

    Aastane intress 10 %

    Lepingutasu 0 €

    Minimaalne kuutasu 7 eurot

    NB! Tegemist on kuumakse näidispakkumisega. Tingimused on personaalsed ja lõplik pakkumine selgub järelmaksu vormistamisel ostukorvis. Järelmaksu saab taotlelda Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardiga.
    Tutvu tingimustega või küsi nõu asjatundjalt

EXTREME 1000BASE-SX SFP MMF 220 550 METERS LC CONNECTOR INDUSTRIAL TEMP 804,82
KOKKU 804,82